אודות

מקצועיות, מצוינות, איכותיות, אמינות וזמינות ללקוח הם חלק ממאפיניו של משרדנו ומהשרות הניתן ללקוחותינו.

לכל לקוח של משרדנו מוענק יחס אישי ולויווי צמוד לאורך כל שלבי הטיפול ועד לסיומו המוצלח.

התמחותינו בתחומי משפט שונים והכרותנו המעמיקה את תחומי המשפט השונים מאפשרת לנו להעניק ללקוחותינו טיפול מקיף בעיניניהם השונים.

עניינו של כל לקוח מטופל על ידנו עד למציאתו של הפתרון המקצועי והטוב ביותר שניתן לשביעות רצון הלקוח.

לקוח משרדנו מצטרף למשפחה מאוחדת, נחושה ומקצועית והוא זוכה לאורך כל הדרך לאוזן קשבת, מענה מהיר ומקצועי על ידי צוות משרדנו המחוייב להצלחתו. רבים מלקוחות משרדנו ממשיכים לשמור עמנו על קשר שוטף גם שנים לאחר סיום הטיפול בעניינם.

אנו מתמחים ועוסקים עשרות שנים בהצלחה רבה בתחומים הבאים: משפט מסחרי כולל: תביעות כספיות, ייצוג תובעים ונתבעים בהליכים שונים ובפני ערכאות שונות, ניסוח הסכמים מסחריים, אינטרנט ומסחר מקוון, חוזי רכישה, הסדרי פשרה, הסכמי הלוואות, רכישת מניות, מכירת מניות, שעבודים ומשכונים. גישור, פישור ובוררות. אנו מעניקים גם שירות נוטריוני. מקרקעין, כולל עסקאות קומבינציה, ביצוע, תוכניות לפי תמ״א 38, ייצוג דיירים וייצוג קבלנים, פינוי בינוי, מכר מקרקעין וקרקע בבעלות המנהל. מיסוי מקרקעין כולל: מכירת/רכישת מגרשים, דירות, עסקאות קומבינציה, תמ״א 38 ועוד. חברות, כולל: הקמת חברות, פירוק חברות, רכישת מניות וחברות, חברות משפחתיות, עושק מיעוט, תביעה נגזרת, אחריות נושאי משרה, הרמת מסך ועוד, אגודות ושותפויות כולל: הקמה, פירוק, הפרת תקנונים, זכויות חברים/שותפים, חלוקת נכסים ועוד, תכנון ובניה כולל: שינוי ייעוד, התנגדויות, דיונים בועדות השונות, היתרים ועוד, דיני עבודה כולל: תביעות , ייצוג מעבידים, ייעוץ שוטף, ליטיגציה כגון: המקרים הנזכרים בפסקי הדין שבאתר, קניין רוחני כגון: סימני מסחר, תביעות בגין גניבות עין, ייעוץ שוטף, הגנה על זכויות קניין ועוד, ירושה כגון: עריכת צוואות, התנגדות לצוואה, חלוקת עיזבון, ייצוג יורשים, ובנקאות.

משרדנו הנו ותיק מאוד ובעל מסורת משפטית ארוכה ומוצלחת שאנו גאים בה מאוד. עוה״ד שמואל ברטלר ומאיר ברטלר הנם דור שני למקצוע עריכת הדין וממשיכים במסורת המשפטית המפוארת שהחלה לפני כ-52 שנה על ידי עו״ד יעקב ברטלר ז״ל. משרדנו מתפתח ומתקדם כל העת תוך התאמתו היום יומית למציאות המודרנית של ימינו.

אנו בוחנים את עניין הלקוח בהיבטים משפטיים שונים, תוך שימוש בידע האדיר והניסיון הרב בתחומי המשפט המגוונים, ומספקים ללקוח פתרונות מקוריים, יעילים, יצירתיים ובלתי שגרתיים שיובילו לתוצאות מירביות.

אנו מטפלים בלקוחות רבים מהמובילים במשק. במהלך השנים עסקנו בעניינים מהותיים ועקרוניים שהשפיעו על סדר היום המשפטי בארץ ואף זכו לתהודה רבה.

צוות המשרד, עורכי/ות הדין ואנשי/ות האדמינסטרציה והכספים, הינו צוות מגובש, יציב ומקצועי ביותר, בעל ותק של שנים רבות של עבודה משותפת ובעל היסטוריה רצופת הצלחות בהענקת ייעוץ וטיפול משפטי ללקוחות המשרד וליווי עסקאות במגוון תחומי העיסוק עד לסיומן

המוצלח. כל אחד מאנשי צוותנו מחויב להעניק ללקוח את הייעוץ והטיפול המקצועי והטוב ביותר. אנחנו עובדים במקצועיות ללא לאות להצלחת לקוח משרדנו.

במשרדנו מערכת מחשוב חדישה ומתקדמת ביותר. אנו נעזרים בספריה משפטית ענפה ומעודכנת המכילה ספרות מקצועית רלוונטית. אנשי הצוות מחוברים למערכות מידע משפטיות המאפשרות לצוות עורכי הדין להתעדכן באופן יום יומי בהתפתחויות משפטיות ומסחריות ולאתר פסקי דין והלכות משפטיות המתאימות למקרה המטופל.

המשרד מחובר באופן ישיר גם למערכת ההוצאה לפועל ואתר משרד הפנים.

משרדנו מתאפיין ברוח של רעננות, נמרצות ושל התחדשות. צוות המשרד משתתף בקביעות בהשתלמויות מקצועיות מגוונות ומקפיד להתעדכן מדי יום בהתפתחויות בתחום המשפט, המסחר והכלכלה. צוות המשרד גם דואג לעדכן באופן שוטף

את לקוחות המשרד בחידושים והלכות עקרוניים בתחומי העיסוק הרלוונטי להם.

אנו פעילים בהתנדבות בתחום החברתי ורואים בכך שליחות. במהלך השנים תרמנו רבות ואנו וממשיכים לתרום בדרכים שונות לארגונים ומוסדות שונים בתחומי החברה בארץ. אנו מייצגים, ללא תשלום במספר מקרים בשנה.

מכתבי הוקרה

שלום רב, תוצאה מעולה, תודה רבה על הטיפול המסור ומוצלח.

פרסומים וחדשות

הטוענים והטוענים שכנגד על הטענת רכב חשמלי

הטוענים והטוענים שכנגד - על הטענת רכב חשמלי בבית משותף

בתקופה בה חסכון באנרגיה ושמירה על איכות הסביבה הם צו השעה, בעלי רכבים חשמליים מגלים לא אחת כי שכניהם בבית המשותף טוענים כי התקנת מכשיר הטעינה של הרכב פוגעת קשות בקניינם

המודעות הרבה בימינו לצורך וליתרונות בשימוש ברכבים חשמליים מתבטאת בעלייה מתמדת ברכישת מכוניות חשמליות שאינן פולטות מזהמים וברכישת רכבים היברידים בהם מותקן מנוע כפול חשמלי ובנזין. רבות מחברות הרכב אף מצהירות כי יפסיקו בעתיד לייצר כלי רכב בעלי מנוע בעירה פנימית אך לפני שאתם מצטרפים למגמה הירוקה

ורוכשים רכב חשמלי או היברידי: אם אתם מתגוררים בבניין עם חנייה המשותפת, עליכם

לדעת שכדי להתקין את עמדת הטעינה לרכב החדש, עליכם להיערך ולהתכונן לכך מראש .

מה יטענו השכנים ?

התקנת עמדת טעינה חשמלית מצריכה על פי רוב חיבור למבנה ולחשמל, כמו גם העברת כבלים. בנוסף, להתקנת מערכת טעינה יש השלכות בטיחותיות וסביבתיות, ולעתים ישנה גם השפעה על הביטוח של הבניין. מעבר לכל אלה, יש הטוענים כי התקנת העמדה פוגעת באסתטיקה של המבנה החיים עם שכנים הם תמיד מורכבים. לאור מורכבות זו, חוקקו לאורך השנים חוקים שונים שנועדו להסדיר, ככל הניתן, את ההתנהלות בבניין ואת השימוש שטחים הציבוריים של הבית המשותף .

בנוסף, לבעלי הדירות ניתנה אפשרות לקבוע בתקנון את זכויותיהם וחובותיהם של הדיירים, לצד כללי שימוש ברכוש המשותף. התקנון נרשם בלשכת רישום המקרקעין והוא מחייב את בעלי הדירות. הגנה נוספת לזכויות הקניין מוענקת מתוקף חוק יסוד כבוד האדם וחרותו בהתאם לאמור לעיל, כל פגיעה ברכוש המשותף - אסורה. גם כאשר לדירה מסוימת יש מקום חניה הצמוד אליה ומשויך לה, אין משמעות הדבר כי לבעליה זכות לבנות בחניה.

אינטרסים מתנגשים

כפי שניתן לראות, השמירה על זכויות הקניין ואיסור הפגיעה ברכוש הצמוד והמשותף עשויים להתנגש עם השאיפה לשמירה על איכות הסביבה עם המעבר לרכבים חשמליים. במצב בו אין הסכמה ברורה של בעלי הדירות להתקנת עמדת הטעינה, עלולים להתעורר סכסוכי שכנים מרים הענקת זכויות שימוש לצדדי ג' בעמדות הטעינה, עלולה אף היא לגרום לסכסוכים קשים בין השכנים מוצא חיובי בבתים הנמצאים כיום בבנייה, רצוי מאוד לקבוע מראש מקום לעמדות הטעינה. כמו כן, כדאי לעגן את הכללים ביחס לעמדות הטעינה גם בחוזי המכר ובתקנון הבית המשותף. לבעלי דירות בבתים משותפים בהם כבר יש תקנון, מוצע להכניס תיקון עם כללים המתייחסים לעמדות הטעינה כשאתם דנים בנושא, אל תשכחו כי גם מי שמתנגד כיום להתקנת עמדות טעינה עשוי להזדקק בעצמו

לעמדה כזו בעתיד הלא רחוק. כמו כן, סביר להניח כי העתיד צופן שכלולים רבים - הן בתפעול עמדות הטעינה ואולי אף בצורך לטעון את הרכב בבית במקרה בו לא ניתן להגיע להסכמות או שמתעוררים סכסוכי שכנים בשאלת התקנת עמדות הטעינה ניתן לפנות למפקחת על בתים משותפים בלשכת רישום מקרקעין. כפי שהדברים נראים כיום,

המחוקק יידרש לסוגיות אלו בקרוב עם תקנות חדשות או שינויים בחוק, כך שסוגיית עמדות ההטענה החשמליות תוסדר ולא תהווה עוד נקודת מחלוקת.

DSC 7311