עו"ד יעקב ברטלר ז"ל (1939-2002)

candle1עו"ד יעקב ברטלר ז"ל, מבכירי עורכי הדין בישראל, טיפל במסירות רבה במהלך הקריירה המשפטית המרשימה שלו בלקוחות רבים מאוד בתחומים משפטיים מגוונים.

עו"ד יעקב ברטלר ז"ל סיים את לימודי המשפטים בפקולטה למשפטים של האוניברסיטה העברית

בשלוחתה בתל אביב, במחזור תשכ"ה ושימש כעורך דין מאז שנת 1966. במהלך הקריירה שלו הופיע פעמים רבות ביותר בבתי המשפט בארץ, בכל הערכאות המשפטיות, בועדות התכנון השונות ובפני רשויות ציבוריות, כשהוא קצר הצלחה בתיקים רבים בהם טיפל.

עו"ד יעקב ברטלר ז"ל ליווה את לקוחות המשרד בעסקיהם כולל טיפול בעסקאות מורכבות ומעניינות במגוון תחומים. הוא נודע במסירותו הרבה לעבודתו וביחס האישי והמיוחד שהעניק לכל לקוח.

ההלכות המשפטיות שנקבעו בפסקי דין, במשפטים בהם הופיע עו"ד יעקב ברטלר ז"ל, עומדות וקיימות גם כיום.

מסירותו, אמונתו, ידיעותיו וערכיו של עו"ד יעקב ברטלר ז"ל הקנו לו שם וזיכו אותו בהוקרה רבה הן בקרב עמיתיו למקצוע, הן במגזר העסקי בכלל והן בקרב לקוחותיו.

עו"ד יעקב ברטלר ז"ל שמר לאורך השנים על צניעות, אהב מאוד את מקצוע עריכת הדין, כיבד את המערכת המשפטית והקפיד לנהוג בהגינות ובצדק גם כלפי עמיתיו למקצוע. ערכים אלו הונחלו על ידו לצוות המשרד.

עו"ד יעקב ברטלר ז"ל היה בעל ידע עמוק ורחב במגוון תחומים מלבד התחום המשפטי ועו"ד יעקב ברטלר ז"ל אהב תרבות ועסק רבות בפעילויות ספורט שונות, כגון גלישת רוח, אופנים וסקי שלג.

עו"ד יעקב ברטלר ז"ל שירת בצבא במערך הלוחם של חיל התותחנים והשתתף במלחמת ששת הימים ובמלחמת יום הכיפורים שם לחם יחד עם הכוחות אשר חצו ראשונים את התעלה. במשך שנים רבות הקפיד להתייצב לשירות מילואים.

עו"ד יעקב ברטלר ז"ל הרבה לתרום לחברה. בין השאר תרם עו"ד יעקב ברטלר ז"ל לחינוך ילדים ממשפחות מעוטות יכולת, לעזרה לחולים, לנזקקים ולצה"ל. מעולם הוא לא השיב ריקם את פניו של איש אשר ביקש ממנו עזרה או צדקה.

מותו הפתאומי של עורך דין יעקב ברטלר ז"ל הכה בצער ובתדהמה את משפחתו, מכריו וחבריו הרבים.
מורשתו תלווה אותנו לעד.

יהי זכרו ברוך.